072-3222350
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
12 חוות דעת
 
 
 
 
 
הסעות המוביל הארצי בע"מ
 
שירותי הסעות וטיולים לוועדי עובדים, תיירים, תלמידים, אירועים ופרטיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
בחיי היומיום ובשמחות גדולות – חברת המוביל הארצי מלווה אתכם בנאמנות ובמקצועיות!
החברה מספקת מענה יעיל לכל צורכי ההסעות של לקוחותיה הפרטיים והעסקיים משנת 2001.
 

כל היתרונות בחברה מקצועית אחת

 
החברה מספקת את כל סוגי השירותים, לרבות הסעות לטיולים (עבור תיירים ומטיילים ישראלים), הסעות קבועות (לעובדים ולתלמידים) והסעות לאירועים מיוחדים (חתונות, בריתות, בר ובת מצוות ועוד). צי הרכבים של החברה כולל מיניבוסים בעלי 10, 14 או 20 מקומות, אוטובוסים גדולים ורכבי נכים. ההיצע הגדול של הרכבים מאפשר התאמה טובה של השירות ללקוח, תוך התחשבות מלאה במספר האנשים שזקוקים להסעה.
 
הסעות המוביל הארצי בע"מ
 

שירות ברמה הגבוהה ביותר

 
חשוב לנו להעניק ללקוחותינו רק את הטוב ביותר. מסיבה זו, אנו מעסיקים נהגים מנוסים, מקצועיים וותיקים, שמקפידים על מתן יחס אדיב לכל נוסע ולכל לקוח. הנהגים בעלי אמצעי קשר ושומרים על קשר רציף עם החברה. כל הרכבים חדישים ועוברים בדיקות קפדניות. גם הטיפולים מתבצעים בזמן ובמוסכים מורשים. החברה מעסיקה קצין בטיחות, שתפקידו לדאוג הן לבטיחות הרכבים והן למקצוענות הנהגים. החברה בעלת אישור מטעם משרד התחבורה.
 

הולכים על בטוח

 
החברה בעלת פוליסת ביטוח, וכך גם כל רכביה, זאת בהתאם לכל דרישות החוק.
 

שעות פעילות

 
החברה מספקת את שירותיה 24 שעות ביממה, וניתן לפנות למשרדיה הממוקמים ברמלה בכל יום בין השעות 05:00 – 24:00. החברה הינה שומרת שבת, ואינה מספקת שירות או מענה טלפוני בשבתות ובחגים.
 
 
צוות נהגים אמין
 
 
 
צוות נהגים מקצועי
 
 
 
 

עם לקוחות החברה נמנים:

 
משרדי ממשלה ורשויות מקומיות, חברות הייטק, מפעלים, בתי ספר וישיבות, חברות כוח אדם, בתי אבות ואנשים פרטיים רבים שהזמינו שירות בחברת המוביל הארצי ונשארו מרוצים.
 

מכתבי המלצה